O nás

Jsme on-line prodejce, prodáváme kvalitní bytový textil od předního českého výrobce Brotex.

Na trhu působí firma Brotex Z&J s.r.o. již od roku 1992 a od té doby má mnoho spokojených zákazníků. Formou našeho internetového obchodu si Vám dovolujeme nabídnout tyto výrobky, kterými jsou zejména polštáře, přikrývky, povlečení, prostěradla a matracové chrániče. V naší nabídce naleznete také další výrobky jako jsou obyčejné deky, přehozy na sedací soupravy, ručníky, osušky, koupelnové předložky a mnoho dalšího sortimentu pro vybavení Vaší ložnice, koupelny či dětského pokoje. Firma  Brotex Z&J s.r.o. ložním textilem vybavujeme školky, penziony, nemocnice, domovy důchodců a ubytovací zařízení.Přikrývky a polštáře

Prošívané přikrývky obsahují termicky pojené duté vlákno ze 100% polyesteru. Vyrábí se přikrývky klasické, prodloužené a francouzské v mnoha rozměrech. Vybere si každý podle rozměru a hřejivosti, v nabídce nechybí letní, celoroční ani zimní varianta. Na hřejivost přikrývky má vliv nejen použitá gramáž a kvalita výplňového materiálu, ale i způsob výroby. Prošívací stroj, který přikrývky prošívá, duté vlákno nestlačuje a to po výrobě má stále stejný tvar, je stále nadýchané. Přikrývka je prošita do elipsového vzoru, který zajistí dostatečné upevnění dutého vlákna. Přikrývka je po okrajích lemována lemovací stuhou, která také zároveň na okrajích duté vlákno upevní.

Protialergické polštáře jsou plněny dutým vláknem ze 100% polyesteru. Jednou z nejkvalitnějších výplní je tvarované kuličkové duté vlákno UNICO. Toto vlákno je německé výroby a patří k nejkvalitnějším vláknům používaným na našem trhu. Vyniká lehkostí a dlouhodobou rozměrovou stálostí.